می 26, 2022
آموزش تصویری حذف عکس پروفایل

آموزش تصویری حذف عکس پروفایل در تلگرام نسخه اندروید

آموزش تصویری حذف عکس پروفایل در تلگرام نسخه اندروید

حذف عکس پروفایل در تلگرام

احتمالا, هم اکنون که موضوع این پست را مشاهده می کنید شاید کمی برای شما عجیب به نظر برسد ولی کسانی که برای اولین بار است  از پیام رسان تلگرام استفاده می کنند با این مشکل مواجه هست سیستم(برنامه ریزی) پیام رسان تلگرام جوری است که کاربر با تغییر عکس خود در تلگرام ,عکس قبلی شما نیز پاک نمی شود و باقی می ماند و کاربران دیگری که پروفایل شما را مشاهده می کنند می توانند عکس هایی که قبلا شما در پروفایل خود گزاشته ایید را مشاهده کنند ما در این پست نحوه حذف عکس هایی که قبلا در پروفایل خود گزاشته ایید را اموزش می دهیم.

آموزش تصویری حذف عکس پروفایل در تلگرام نسخه اندروید

مرحله اول : در مرحله اول ابتدا برای دیدن تمام عکس های قرار گرفته در تلگرام بر روی یک پروفایل کافی هست عکس پروفایل را کامل باز کنید و برای این کار انگشت خود را بر روی آن قرار دهید و به سمت راست یا چپ  بکشید در صورتی که مخاطب تصاویر خود را حذف نکرده باشد میتوانید تمام انها را مشاهده کنید.

مرحله دوم : برای حذف عکس های  قبلی خود از پروفایل پیام رسان تلگرام ابتدا منو را انتخاب کرده و سپس گزینه Settings را انتخاب کنید.

حذف عکس پروفایل در تلگرام

 

مرجله سوم : در صفحه جدید عکس پروفایل خود را انتخاب کنید تا به صورت کامل نمایش داده شود.

حذف عکس پروفایل در تلگرام

مرحله چهارم : برای حذف عکس های قبلی انگشت خود را به سمت چپ یا راست بکشید تا سایر عکس ها نمایش داده شود و عکسی که میخواهید حذف کنید را انتخاب کنید و سه نقطه بالای صفحه سمت راست را انتخاب کنید.

مرحله پنجم : در نهایت گزینه  Delete را انتخاب کنید تا عکس پروفایل مورد نظر شما حذف شود.

دانلود آخرین نسخه تلگرام Telegram