delete account telegram
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...

دانلود برنامه آموزش هک تلگرام

 

دانلود برنامه آموزش هک تلگرام

تلگرام یک پیام رسان با قابلیت های شگفت انگیز برای اندروید می باشد که داری امنیت بسیار بالایی است و به جرات می توان گفت یکی از برترین برنامه های چت از نظر امنیت می باشد. اما با وجود امنیت بسیار بالا در این برنامه، می توان با روشی که در ادامه در اختیار شما قرار می دهیم به تلگرام دیگران نفوذ کرد!

برای اینکه بتوانید به تلگرام قربانی نفوذ کند باید مهندسی اجتماعی بالایی داشته باشید! شاید بپرسید مهندسی اجتماعی چی هست؟! مهندسی اجتماعی یعنی روشی که بتوانیم با صحبت کردن به قربانی از او اطلاعات مهمی استخراج کنیم.

دانلود برنامه آموزش هک تلگرام

آموزش هک تلگرام

شما باید ابتدا از طریق یک تلگرام جعلی شماره قربانی را وارد تلگرام کنید (با شماره قربانی در تلگرام ثبت نام کنید)، می دانیم که پس از ثبت نام تلگرام برای شماره ثبت نام شده یک پیامک ارسال می کند که حاوی کد ورود به برنامه است؛ اکنون شما باید با مهندسی اجتماعی این کد را از قربانی بگیرید.

یکی از روش های که شاید جواب بدهد این است که یک اکانت تلگرام با نام Telegram ایجاد کنید و ایکون آن را ایکون برنامه تلگرام بزارید سپس به قربانی پیام زیر را ارسال کنید:

سلام دوستان
برای جلوگیری از هک شدن اکانت شما در تلگرام کافیست عدد ۲ را به اکانت Telegram بفرستید سپس یک کد از این اکانت دریافت می کنید.
در نهایت کد دریافت شده از این اکانت را به id زیر بفرستید:
@ای خودتان را بنویسید

پس از ان که قربانی پیام را خواند، با شماره او در تلگرام ثبت نام کنید تا برای او کد ارسال شود!

عواقب این کار بر عهده شما می باشد

مطالب مشابه:

آموزش تصویری ساخت لینک برای گروه تلگرام
آموزش تصویری پشتیبانی تلگرام برای ارسال ایمیل و حل مشکل ارسال پیام
آموزش تصویری ساخت سوپر گروه تلگرام تا ۵۰۰۰ عضو