آگوست 5, 2022

بررسی رام و بایوس بازی‌های نوستالژیک Rom Download

کنسول های بازی همیشه در ایران محبوبیت زیادی داشته است. کنسول های قدیمی مثل آتاری، سگا، پلی استیشن 1 و… از جمله پر طرفدارترین کنسول های بازی در گذشته بین ایرانی ها به شمار می رفت. بازی های خاطره انگیزی چون ماریو، خانه سازی، سونیک و… همیشه حس نوستالژی را برای ما داشته است.

رفته رفته و با پیشرفت تکنولوژی گرافیک و سبک طراحی بازی های تغییر کرد و شاهد انقلابی در صنعت بازی سازی و کنسول بودیم. اما شاید هنوز دوست داشته باشید بازی های قدیمی را تجربه کنید. برای اینکار کافیه یکی از امولاتور های کنسول مورد نظر را روی گوشی یا کامپیوتر خود نصب کنید و Rom بازی مختص آن امولاتور را دانلود کنید.

از جمله معروف ترین ایمولاتور ها برای اجرای رام بازی های قدیمی میشه به PSX Bios (شبیه ساز پلی استیشن 1) و PCSX2 Bios (شبیه ساز پلی اسیتشن 2) اشاره کرد که به راحتی با نصب این دو شبیه ساز می توانید تمامی بازی های این دو کنسول را اجرا کنید.

بررسی بازی Pokemon Emerald Rom

Pokemon Emerald Version یک بازی ویدیویی نقش آفرینی می باشد که در سال 2004 منتشر شد. این بازی توسط استدیو Game Freak ساخته شده و توسط کمپانی Pokémon و Nintendo برای Game Boy Advance منتشر شده است.

گیم پلی روان و جذاب بازی به سرعت Pokemon Emerald Version را تبدیل به یکی از محبوبترین بازی های سری پوکمن کرد. در این سری شما در نقش یک فرمانده هستید و باید مکان های مختلفی را از طریق سازماندهی نیروهای خود فتح کنید.

بررسی بازی Pokemon Platinum Rom

Pokemon Platinum Rom یک بازی ویدئویی نقش آفرینی در سال 2008 است که توسط Game Freak ساخته شده و توسط کمپانی Pokémon و Nintendo برای کنسول دستی Nintendo DS منتشر شده است. این یک نسخه پیشرفته از Pokémon Diamond and Pearl است و بخشی از نسل چهارم سری بازی های ویدیویی Pokémon می باشد.
بازیکنان یک شخصیت مرد یا زن را کنترل می کنند و با یکی از سه پوکمونی که از پروفسور رووان به آنها داده می شود شروع می کنند. در این سری طلسم بازی گیراتینا نام دارد که نقش اساسی در داستان بازی دارد. فیزیک بازی همانند تمامی سری های پوکمن می باشد و بازیکن در یک محیط بزرگ باید به جستجو و ماجراجویی بپردازد.

از جمله دیگر بازی های جذاب سری پوکمن میتوان به Pokemon Black Rom، Pokemon Red Rom، Pokemon Fire Red Rom .و… اشاره کرد