نوامبر 28, 2021
delete account telegram

دانلود برنامه آموزش هک تلگرام

 

دانلود برنامه آموزش هک تلگرام

تلگرام یک پیام رسان با قابلیت های شگفت انگیز برای اندروید می باشد که داری امنیت بسیار بالایی است و به جرات می توان گفت یکی از برترین برنامه های چت از نظر امنیت می باشد. اما با وجود امنیت بسیار بالا در این برنامه، می توان با روشی که در ادامه در اختیار شما قرار می دهیم به تلگرام دیگران نفوذ کرد!

برای اینکه بتوانید به تلگرام قربانی نفوذ کند باید مهندسی اجتماعی بالایی داشته باشید! شاید بپرسید مهندسی اجتماعی چی هست؟! مهندسی اجتماعی یعنی روشی که بتوانیم با صحبت کردن به قربانی از او اطلاعات مهمی استخراج کنیم.

دانلود برنامه آموزش هک تلگرام

آموزش هک تلگرام

شما باید ابتدا از طریق یک تلگرام جعلی شماره قربانی را وارد تلگرام کنید (با شماره قربانی در تلگرام ثبت نام کنید)، می دانیم که پس از ثبت نام تلگرام برای شماره ثبت نام شده یک پیامک ارسال می کند که حاوی کد ورود به برنامه است؛ اکنون شما باید با مهندسی اجتماعی این کد را از قربانی بگیرید.

یکی از روش های که شاید جواب بدهد این است که یک اکانت تلگرام با نام Telegram ایجاد کنید و ایکون آن را ایکون برنامه تلگرام بزارید سپس به قربانی پیام زیر را ارسال کنید:

سلام دوستان
برای جلوگیری از هک شدن اکانت شما در تلگرام کافیست عدد 2 را به اکانت Telegram بفرستید سپس یک کد از این اکانت دریافت می کنید.
در نهایت کد دریافت شده از این اکانت را به id زیر بفرستید:
@ای خودتان را بنویسید

پس از ان که قربانی پیام را خواند، با شماره او در تلگرام ثبت نام کنید تا برای او کد ارسال شود!

عواقب این کار بر عهده شما می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *